Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ- Nové Zámky, 5.6.2014

PDF Print
User Rating: / 2
PoorBest

krajske kolo v atletike ziakov a ziacok zs-nove zamky 5-6-2014

5. júna sme zavítali do Nových Zámkov, kde sa konalo krajské kolo v atletike žiačok a žiakov ZŠ. Dievčatá sa rozdelili do prihlásených disciplín a bojovali zo všetkých síl. Našu školu reprezentovalo celé dievčenské družstvo, ktoré v okresnom kole získalo 2. miesto. Reprezentovali nás Drobňáková Sarah, Justová Laura, Kmotorková Kristína, Komová Veronika, Michalcová Erika, Michalcová Ivona, Stančeková Nikola. Valková Zuzana získala 1. miesto v behu na 60 metrov a 3. miesto v skoku do diaľky. Pirťanová Monika získala 1. miesto v behu na 800 metrov. V súťaži družstiev obsadili 4. Miesto.Dievčatá- Valková a Pirťanová postupujú na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia 20. júna v Trnave. Blahoželáme a držíme im palce do ďalších úspechov!