Počet zobrazení obsahu : 2013414

Škola v prírode-Prašník-Dúbrava ročníky 1.-4.

skola-v-prirode-1-4-2011

8. apríla  v pobyte pokračovalo 60 žiakov 2.-4.ročníka.

A- la, la, ola, la- je tu fajn“- tak znela časť hymny, ktorú si po sedem dní deti spievali počas rôznych zaujímavých súťaží spolu  so svojimi pedagógmi a animátormi. Nezabudnuteľným  zážitkom bolo určite i stavanie stanov a nočná hra po neďalekom lesíku.

Dobrodružných  13 dní ubehlo ako voda, ale určite všetkým deťom- malým i tým starším- ešte dlho zostanú na pobyt v čarovnom prostredí   prírody pekné spomienky.

Škola v prírode-Prašník-Dúbrava ročníky 5.-9.

skola-v-prirode-5-9-2011

Ráno 4.apríla 55 žiakov 5.-8.ročníka  naložilo  batožinu, bicykle, zamávali  škole  i rodičom a autobus nabral kurz – Škola v prírode  Twistovo- Prašník .Celý pobyt bol hradený z fondov projektu“ Moderná škola, základ plnohodnotného života“, ktorý už druhý rok v škole prebieha. Z projektu boli zakúpené i bicykle, prilby a reflexné vesty, ktoré žiaci každý deň využívali pri cyklotúrach po okolí.

V programe okrem vyučovania boli zahrnuté rôzne súťaže zamerané najmä na dopravnú výchovu. Vyvrcholením  bola súťaž „Bezpečne na cestách“ -žiaci si overili  získané vedomosti v zdravotnej oblasti, testoch z dopravy a v jazde zručnosti. Víťazi  boli odmenení  medailami a diplomami.

<< Začiatok < 31 32 34 Dopredu > Koniec >>