Počet zobrazení obsahu : 2017103

Jablkový deň 2015

Jablčkový denPani jeseň nám svoj príchod oznámila nielen tým, že sa opäť zaplnili školské lavice deťmi, ale aj svojou krásne sfarbenou prírodou a bohatou úrodou. Z množstva jej darov sme si už tradične pripomenuli na vitamíny bohaté jabĺčka. O nich sme si veľa povedali, veľa sme ich zjedli, maľovali sme ich, či odtláčali. A že sa nám darilo uvidíte, ak si prezriete naše fotografie.

Deň mlieka

Den mliekaŽiaci prvého a štvrtého ročníka počas mliečneho dňa ochutnávali v triedach rôzne mliečne výrobky a nápoje. Zistili, že mliečko je nielen zdravé, ale aj chutné! Dúfame, že ho budú piť s chuťou i naďalej.

Literárno - dejepisná exkurzia do Rodného domu Ľudovíta Štúra v Uhrovci - 15.10.2015

20151015 105026200. výročie narodenia Ľ. Štúra si žiaci 7. ročníka pripomínali nielen na hodinách literatúry, ale rozhodli sa navštíviť aj Uhrovec. Tu, v rodnom domčeku tohto významného národovca, mali možnosť oboznámiť sa s mnohými zaujímavosťami z jeho života. Pútavý výklad bol doplnený fotografiami a historickými predmetmi v novej expozícii. Potom ich kroky smerovali na Jankov vŕšok k pamätníku SNP. Domov sa vrátili s množstvom nových poznatkov, ktoré využijú pri tvorbe projektov o štúrovskej generácii.

Exkurzia do železničného depa - 8.10.2015

P1170573

Dňa 8.10.2015 navštívili žiaci 4.B triedy železničné depo v Topoľčanoch. Najskôr ich čakala pútava cesta časom, keď sa žiaci počas rozprávania dozvedeli o prvých vlakoch a starých lokomotívach, ktoré premávali cez Topoľčany. Obdivovať sme mohli i staré uniformy, hodiny,  cestovné lístky, telefóny, ktoré sa v minulosti na železnici používali.

Deň polície - 18.9.2015

den polície

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre organizovalo 18. septembra Deň polície 2015. Podujatie sa uskutočnilo na námestí pred Divadlom Andreja Bagara. Zúčastnili sa ho žiaci deviateho ročníka, ktorí sa budú tento školský rok rozhodovať o svojom budúcom povolaní. Na Dni polície žiaci videli ukážky sebaobrany, zásah poriadkových jednotiek, spoluprácu záchranných zložiek pri dopravnej nehode či zásah pyrotechnikov. Mohli si vyskúšať simulátor prevrátenia vozidla, simulátor nárazu vozidla aj simulátor opitosti. Videli policajné zbrane, vozidlá, uniformy  a mnoho iného. Potešili sa aj z vystúpenia hercov z obľúbeného seriálu Profesionáli, skupiny Desmod a Rukojemníckej drámy.

OZNAM- deň otvorených dverí, 23.10.2015

Dokument PDF na stiahnutie

Zoznam žiakov na šk. rok 2015/2016

Zoznamy žiakov na stiahnutie:

Zoznam žiakov 1.A (.pdf)                    Zoznam žiakov 2.A (.pdf)                     Zoznam žiakov 3.A (.pdf)

Zoznam žiakov 1.B (.pdf)                    Zoznam žiakov 2.B (.pdf)                     Zoznam žiakov 3.B (.pdf)

Zoznam žiakov 4.A (.pdf)                    Zoznam žiakov 5.A (.pdf)                     Zoznam žiakov 6.A (.pdf)

Zoznam žiakov 4.B (.pdf)                    Zoznam žiakov 5.B (.pdf)                     Zoznam žiakov 6.B (.pdf)

Zoznam žiakov 5.C (.pdf)                     Zoznam žiakov 6.C (.pdf)

Zoznam žiakov 7.A(.pdf)                     Zoznam žiakov 8.A (.pdf)                     Zoznam žiakov 9.A (.pdf)

Zoznam žiakov 7.B (.pdf)                    Zoznam žiakov 8.B (.pdf)                     Zoznam žiakov 9.B (.pdf)

Zoznam žiakov 7.C (.pdf)                    Zoznam žiakov 8.C (.pdf)                    Zoznam žiakov 9.C (.pdf)

OZNAM- plenárne rodičovské združenie, 10.9.2015

Dokument PDF na stiahnutie

Slávnostné otvorenie školského roka 2015/2016

Milí žiaci,

aj keď tomu zatiaľ denné teploty veľmi nenasvedčujú, ale leto sa pomaly končí, prichádza jeseň a s ňou aj začiatok nového školského roka.

Předškoláci

Srdečne Vás pozývame na slávnostné otvorenie školského roka 2015/2016, ktoré sa uskutoční dňa

2. septembra 2015 o 8:00 hodine na školskom dvore ZŠ J. Hollého v Topoľčanoch.

Tešíme sa na Vás!

Aktuálne zoznamy žiakov do 1. ročníka v školskom roku 2015/2016

Zoznam žiakov do 1._roč_2015-2016 - .pdf

Zoznam novoprijatých žiakov na šk. rok 2015/2016